Hizmetlerimiz


Web
Otomasyonuİhtiyacınız olan sistemlere profesyonel çözümler üretiyoruz. Ticari katmanlı yüksek işlevli otomasyonlar ile işlerinizi yoluna sokmayı hedefliyoruz.


Mobil
OtomasyonMobil için hazırladığımız özel paketlerimiz ile ihtiyacınız olanları bulacaksınız. Web Otomasyonunuzu, Mobil uygulama ile destekleyerek işlerinizi istediğiniz yerden takip edebileceksiniz.Ürün DizaynSizlere özel sistemler de hazırlıyoruz. İstediğiniz ürününü hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizi dinledikten sonra ihtiyaçları olan çözümü kısa zaman içerisinde üretiyoruz.Çoklu PlatformMobil ve Web için uyumlu sistemlerimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz. Paket sistemlerimizde Mobil ve Web uygulamalarını ortak çalıştırarak sizleri fazla yüklerden kurtarıyoruz.

 

İş Süreci


Fikrinizi bir taslak halinde hazırlayıp, maksimum hızda ve minimum zamanda tasarlıyoruz. Tasarım aşamasının ardından hayata geçirme işlemine geçiyoruz. Biraz da estetik ameliyatı yaptıktan sonra 'Anahtar Teslim' sistemleri sizlere sunuyoruz :)


Fikrinize ait bir taslak oluşturuyoruz
İhtiyacınız olan sistemin tasarımına geçiyoruz
Tasarımı bitmiş olan sistemin temel işlevlerini yerine getiriyoruz.
Test aşamalarıyla birlikte asıl sisteme geçiş yapıyoruz ve Anahtarı sizlere veriyoruz

Technologies

Bir çok hizmet verenin aksine bizler, sizlere iş hayatında kolaylık ve saygınlık kazandırmayı hedefleyerek en son teknolojiler kullanıyoruz. Kullandığımız teknolojilerdeki profesyonelliğimiz dahilinde sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz.

Performanslarıyla tanınan bu yeni teknolojileri, işlerinizi aksatmadan daha da hızlı yapmanız için itinayla entegre ediyoruz.

Güvenilirlik açısından son derece rahatlatıcı olan bu teknolojileri, bizlerin sağladığı güven ile harmanlayıp, işlerinizi yarı yolda bırakmayacak çözümler üretiyoruz.

Her zaman sizler için daha iyisini düşüneceğiz..